Україна – один день з життя без газу та світла

Я живу в багато сімейному будинку. До початку війни в ньому жило 5 сімей, після початку війни залишився тільки я і моя мама. 16 листопада із-за перепадів напруги в нашому домі сталася невелика пожежа, в результаті якої згорів газовий лічильник та нам повністю перекрили газ. Так я залишився в домі без газу, в домі в якому все опалення та пічки були на газу. Переживши пожежу ми з мамою були в стані коли ти не встигаєш усвідомити що відбувається а просто дієш на автоматі, так після пожежі піздно вночі ми й лягли спати.

Прокинувшись на наступний день в холодній кімнаті я зрозумів що нам знову вимкнули світло. Так ми і приєдналися до мільйонів українців які також живуть без світла, газу й тепла. Проблема ще була в тому що хоча графіки відключень і були, але далеко не завжди вони дотримувалися, більш того влада попереджала що відключення можливе навіть на декілька діб. Тому в такому випадку ти опиняєшся в ситуації коли не знаєш через скільки тобі дадуть світло, ти знаєш, а точніше відчуваєш тільки одне – градуси в кімнаті невпинно знижуються і цей процес невідворотній. Ти розумієш що потрібно діяти, потрібно щось робити.
Я вийшов до коридору і у вікно побачив перший сніг. Перший раз в житті споглядання першого снігу не принесло мені радості, а навпаки принесло холодне відчуття – зима близько (Привіт Джону Сноу).

На виході з дому мене чекав ось цей хлопець з блакитними очима. Його погляд показував що він чекає, на що він чекає я чудово розумів. Кожного тижня ми варимо йому великий казан м’яса яким годуємо його на протязі тижня. Зазвичай, на газовій плиті це можна було зробити за 1,5-2 години. Але газ нам перекрили.

Як і багато хто з українців, я в якійсь мірі підготувався до подібної ситуації. У нас на дворі була стара буржуйка, а також ми на всяк випадок запаслись дровами. Але дрова ми заготовили заздалегіть на всяк випадок і чесно кажучі думали що скоріш за все вони не задобляться. Навіть сокири в нас нормальної не було, єдине що в нас було це маленька ржава сокирка яка постійно відлітала від ручки.

І ось вдягнувши ту саму одежу в якій я вчора гасив пожежу я пішов розпалювати буржуйку.

Я не спеціаліст по розпалюванню буржуйки, але все ж зробив як зміг підготвку до розпалювання.

Не дивлячись на в чомусь складну ситуацію я відчув як це чудово і корисно хоч іноді підняти свою п’яту точку зі стула перед комп’ютером та попрацювати на свіжому повітрі.

Десь через годину я все ж таки розпалив буржуйку. Хтось посміхнеться від того що я цілу годину розпалював буржуйку, але такова реальність “айтішніка” який весь день сидить перед ПК:)

І ось десь 2-3 години по тому буржуйка була добре розігріта і ми поставили варитися казан з їжею для собаки, а потім ще й додали каструлю з супом для нас.

Так ми поперше зігрілися біля буржуйки, по друге зварили їжу як для собаки так і для нас. Доречі, суп приготованний на буржуйці на свіжому повітрі був неймовірно смачний!

Не дивлячись на те що весь процес зайняв більше 8 годин, але ми все ж знайшли вихід. Ввечорі я був дуже втомленний, але це була приємна втома. В кінці дня я нагрів на буржуйці воду і з задоволенням попарив замерзлі ноги.

Якщо рашисти думають що залишивши нас без світла і тепла вони нас зламають то вони просто не знають хто такі українці і мабуть погано розуміють слово незламність.

Summary
Україна - один день з життя без газу та світла
Article Name
Україна - один день з життя без газу та світла
Author
Publisher Name
© Learn to control yourself
Publisher Logo

Поділитися в соц мережах

3 thoughts on “Україна – один день з життя без газу та світла”

  1. Pingback: Україна - життя без газу й світла, продовження - Навчися володіти собою

  2. Гарна стаття. В такій ситуації, коли не має ні газу ні світла, опинилось багато людей в нашій країні .
    Те, як ми долаємо виклики показує , що ніякі труднощі не можуть зламати дух українського народу.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top