Про нас

Про нас і проект LCY


Привіт дорогий друже! Мене звати Сергій, я з України, працюю веб-розробником, є сім'я – мої любі дружина та донька.

Як і у багатьох із нас, у мене є велике бажання зробити щось цінне та корисне людям. Тому я вирішив спробувати застосувати той невеликий досвід, який знайшов на своїй роботі і створив проект LCY - Learn to control yourself.

У своєму житті я засвоїв важливий урок - якщо хочеш чимось поділитися з іншими, то поділися тим, що тобі самому дійсно цікаво. Я маю багато поганих звичок і взагалі мій спосіб життя далеко не ідеальний, тому я багато замислювався і шукав - як мені змінитися, поміняти свій спосіб мислення, свої ідеї, свою поведінку, свій спосіб життя. Перш ніж керувати світом - навчися володіти собою, як я розумію ці слова про те, що - в основі будь-якого шляху: до щастя, до успіху, до сімейного благополуччя і т.д. лежить задача навчитися володіти собою, це основа з якої все починається. Мета даного проекту – не вчити когось, а разом досліджувати шлях – як змінити себе, змінити свої ідеї, спосіб життя, як стати найкращою версією себе.

У мене було і зараз з'являється багато різних ідей, що і як хочу зробити в цьому проекті. Я пробував різні речі: створення форуму, окремих груп, особистого кабінету тощо багато чого з усього цього поки що не спрацювало і це можна буде спробувати пізніше, а багато напевно просто не найкраща ідея. Тому я швидше за все приберу з сайту форум, групи та особистий кабінет. З іншого боку мені сподобалася задумка зібрати фрази відомих людей, під час роботи я природним чином багато разів перечитував їх, і щоразу вони багато в чому змушували мене замислитися, давали нові ідеї, розуміння та рішучість. Вивчаючи їх я побачив, що є єдині загальні моменти в думках і ідеях відомих і великих людей минулого і сьогоднішніх днів, і це урок та історична мудрість якої я можу навчитися. Адже по суті я такий самий і моя душа хоче того ж що і ці люди. Тому думаю, що і вам вони зможуть у чомусь допомогти. Але, також я зрозумів, що важливо не лише повторювати фрази успішних людей, а й ділитися своїми думками, дослідами та усвідомленнями. Тому на даний момент я залишаюсь на розвитку напряму "цитати успішних людей" та веденні блогу.

Також я пробую використовувати різні соціальні мережі для пошуку однодумців, я пробую розвивати проект LCY в більш ніж 10 соціальних мережах:). Якщо ти хочеш підписатися то не обов'язково підписуватися відразу на всі 10. Як мінімум перший час я не планую під кожну соціальну мережу складати повністю унікальний контент, це зайняло б величезну купу часу. Просто через різні соціальні мережі я намагатимуся донести свій проект до якомога більшої кількості людей.

Одна з моїх особливих задумок це програма яку я назвав "Оракул" - її суть полягає в тому, що ви можете вибрати одну з категорій, що вас цікавлять, і система випадково генерує для вас фразу з цієї теми. Ця ідея ґрунтується на тому, що багато людей які вірять у Бога, вищі сили, духів, вищий розум і.т.д іноді хочуть дізнатися що ж Всесвіт хоче їм сказати і або відкривають книгу на випадковій сторінці, або кидають кубики і.т.д. Я сам щось подібне робив - отримував подібну фразу чи послання, а потім протягом дня думав над ним, що це означає? Як це стосується мого життя? і т.д. Не треба бездумно клікати по 10-20 разів одразу, тоді втрачається весь сенс. Найкраще це взяти собі 1-2 фрази і протягом дня думати над ними. Я сам практикував подібний підхід протягом довгих років і побачив, що таким чином ти вчишся звертати увагу і помічати те, що ж тобі хоче сказати Життя або Всесвіт.

Якщо ви дочитали цей довгий текст аж до цього моменту:) і у вас є якісь думки, побажання чи пропозиції, то напишіть мені, буду радий зворотного зв'язку!

Перехід на канал you tube
You Tube
Перехід на сторінку Facebook
Facebook
Перехід на сторінку Instagram
Instagram
Перехід на сторінку Reddit
Reddit
Перехід на сторінку Medium
Medium
Перехід на сторінку Quora
Quora
Перехід на сторінку Pinterest
Pinterest
Перехід на сторінку Twitter
Twitter
Перехід на сторінку Linkedin
Linkedin
Перехід на сторінку Tmblr
Tmblr
Перехід на сторінку MeWe
MeWe
Перехід на сторінку Ecency
Ecency
Перехід на сторінку Steemit
Steemit
Перехід на сторінку Sl8
Sl8
Scroll to Top