Ідентичність України – боротьба за свободу

Нещодавно я почув інтерв’ю Зеленського для НАТО, багато слів глибоко зворушили душу.

“Ми сьогодні об’єднанні однією державою, населенням, влада та народ. Народ став владою, а влада стала народом – це прекрасно. (Зеленський В.О.)”

І після цих слів Зеленський пояснив чому Росії марно виставляти нам ультиматуми, бо це ні до чого не приведе.

Вони піднімають прапори – люди знімають

 “Ми всі не зможемо це зробити. Ці ультиматуми не зможе виконати Україна. Ми фізично цього не зможемо. Нас потрібно всіх знищити, тоді їх ультиматум буде автоматично виконано. Наприклад – віддайте нам Харків, чи віддайте нам Маріуполь, віддайте нам Київ. Ні Харків, ні маріупольці, ні кияни, ні президент – ми не зможемо це зробити. Ми навіть бачимо це в окупованих містах – коли вони заходили, люди не віддають їм. Вони піднімають прапори – люди знімають. Вони вбили людину, да люди сховались, вніч прийшли і зняли прапор. Що ви хочете? Всіх нас знищити?! Тому я і відповів – ми можемо виконати ультиматум тільки коли нас не буде (Зеленський В.О.)”

Свобода це глибинне прагнення людської душі

Після всього цього згадуються слова Мили Йовович (хто не знає – вона українка), вона сказала “Українці народжуються вільними”.

  Я глибоко захоплений духом моїх співвітчизників, я глибоко захоплений тим, що народ в окупованих Херсоні та Маріуполі все одно не здається. Захоплений тим, що навіть коли голодуючим жителям Херсона російські війська запропонували гуманітарну допомогу (щоб зняти відео про “визволителів”), то народ від неї відмовився. Захоплений тим, що наш народ виходить на мітинги, незважаючи ні на що, знову і знову, щодня. Свобода – це не матеріальна цінність, це щось вище, це глибинне прагнення людської душі.

Комунізм вбив саме поняття свободи

Комунізм вбив у багатьох людей саме поняття свободи. Тому спілкуючись з російськими людьми я бачу як більшості з них взагалі не зрозуміло, що таке майдан, вони навіть впритул бачачи і чуючи про те, що там відбувалося, не можуть зрозуміти навіщо це. Не здатні зрозуміти що таке свобода, пострадянські люди легко вірять що це було куплено, що це все Америка, нацисти тощо. Я вражений тим, як Україна теж довгі роки перебуваючи в рабстві комунізму, все одно змогла глибоко в душі зберегти ось цей дух свободи і за часи незалежності настільки його зростити. Ми навіть у гімні нашої країни бачимо, що свобода це одна з наших основних цінностей “Душу й тіло ми положим за нашу свободу”.

Місія України стати прикладом вільної нації

 Я глибоко пишаюся тим, що я українець, і також я бачу в цьому місію України – стати прикладом для інших країн, таких як Росія, прикладом вільної нації, прикладом того, що свобода може бути найвищою цінністю, що за свободу треба боротися і не дозволяти комусь, або через промивання мозку, або через загрози забрати її.

Давайте не дозволяти будь-кому забрати нашу свободу

Я закликаю всіх українців пам’ятати та зберігати свою ідентичність – прагнення та боротьба за свободу. А не українців, тих у кого або силою та залякуванням, або брехливою пропагандою забрали свободу, я закликаю зазирнути глибоко у свою душу і запитати: “Що мене робить людиною? Квартира та айфон? Або те, що я не дозволяю затуманити свій мозок пропагандою, не дозволяю залякати себе і зробити рабом”. Давайте бути стійкими та уважними і не дозволяти будь-кому забрати нашу свободу.

Поділитися в соц мережах

1 thought on “Ідентичність України – боротьба за свободу”

  1. Pingback: Ідентичність України – боротьба за свобод...

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top