Мобілізація: мій шлях від цивільного до військовослужбовця – 16.06.2024 неділя, день десятий

Місце в якому я опинився було по суті перевалочним пунктом. 

Одна деталь яку я побачив це те що тут дуже добре годували. Було багато м’яса. І майже всі хто був часто повторювали мені що я можу їсти що захочу, і часто додавали фразу “поки є можливість”. Коли я почув одну з історій як команда з п’яти чоловік опинилась в ситуації в якій майже тиждень не могли їсти, а потім хтось із них знайшов сосиску яка вже пройшла, і вони вп’ятеро її розділили і з’їли. Тоді я став більше розуміти чому люди тут саме так поводяться. 

Я спілкувався з одним хлопцем штурмовиком. Він сказав що хоч зараз готовий повернутися до окопів. Це мене шокувало. Він пояснив що йому просто нічого втрачати і потім додав “поки що”. Сказав що у нього все дуже просто – він відчуває що це його земля і її потрібно захищати. 

Взагалі серед тих хто повернувся і був там штурмовиком відчувався такий дух – що це люди які поставили на кон все, вони поставили на кон своє життя. Я побачив між ними якість таку єдність і дружбу яку не описати словами.

Ввечері цей хлопець з яким я спілкувався замовив дві піци, і йдучи з ними в кімнату зайшов до мене і поділився, він хотів віддати мені половину однієї з піц, але мені стало якось соромно і я взяв тільки четвертинну. Він посміхнувся мені і пішов далі.

Summary
Мобілізація: мій шлях від цивільного до військовослужбовця - 16.06.2024 неділя, день десятий
Article Name
Мобілізація: мій шлях від цивільного до військовослужбовця - 16.06.2024 неділя, день десятий
Description
Я спілкувався з одним хлопцем штурмовиком. Він сказав що хоч зараз готовий повернутися до окопів. Це мене шокувало. Він пояснив що йому просто нічого втрачати і потім додав “поки що”.
Author
Publisher Name
© Learn to control yourself
Publisher Logo

Поділитися в соц мережах

Всі пости цієї категорії


Scroll to Top