Правда робить вас сильнішим

Сьогодні Росія задушила у себе демократію, і намагається це робити не тільки у себе, а й усюди.

Майже тиждень тому чув виступ Джо Байдена у Польщі. Мене зачепили такі слова:

Сегодня Россия задушила у себя демократию, и старается это делать не только у себя но и повсюду. Путин имел наглость объявить денацификацию в стране президент которой еврей. Он думает что правда у того кто сильней. Давайте верить в то что сказал Авраам Линкольн – “Правда делает вас сильней” (а не прав тот кто сильный). Не сдаваться даже если сложно, верить в победу даже если сложно, если на твоей стороне правда

Джо Байден

Правда робить вас сильнішим

Майже на початку військового вторгнення Росії в Україну світова спільнота сказала, що Україна ідеологічно вже перемогла цю війну. І ось тоді я думав “що з того що ідеологічно перемогли, адже практично до перемоги ще далеко”. Але з кожним днем ​​ми бачили, що все більше і більше людей і країн прагнули допомогти Україні, бачачи, що на її боці правда. Ці люди та країни допомагали чим могли – грошима, зброєю, гуманітарною допомогою, санкціями. І таким чином ми побачили як правда набула дійсної та величезної сили. Таким чином весь світ може бачити, що сила не робить тебе правим, а навпаки правда робить тебе сильним.

І ось ми бачимо як колись уявна грізною і непереможною Росія слабшає, і поступово, глибоко в душі, деякі росіяни починають визнавати що правда не на їхньому боці, а наші солдати і наш народ все більше і більше черпають сили від того, що правда і цивілізований світ на нашому боці.

Наш ворог слабшає поступово визнаючи, що правда не на його боці, а наші солдати і наш народ все і більше черпає сил від того, що правда і мир на нашому боці.

Темрява тиранії та автократії не може перемогти внутрішнє світло в нашій душі

Диктатори на зразок Путіна або Лукашенка вважають, що завдяки силі вони можуть добитися чого завгодно. Вони застосовують залякування, репресії і грубу силу щоб підпорядкувати собі народ і зламати його прагнення волі, а потім вони намагаютсья підкорити собі інші країни і народи. Але Україна сьогодні показує, що темрява тиранії та автократії не може перемогти внутрішнє світло в нашій душі, не може подолати і загасити нашу рішучість.

Поділитися в соц мережах

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top