Правда про Росію, якої ви не знали

Коли мені було 20 років, то я займався волонтерською діяльністю – читав лекції для молоді. Ми вивчали дуже цікаву ідею (але в цій статті не про це, кому цікаво, що за ідея пишіть у коментарях) у якій історія розглядалася під дуже цікавим кутом, події розглядалися не лише в історичному розрізі, а й духовному. Світові війни розглядалися як боротьба сторони добра та сторони зла. Наприклад, у Першої світової війни основними країнами сторони добра були Англія, Америка і Франція, а стороні зла належали Туреччина, Німеччина та Австро-Угорщина. Ну тут все начебто зрозуміло і не так цікаво. Дивним для мене на той час був погляд на Другу світову війну. У Другій світовій війні лідерами країн добра були США, Англія та Франція, а бік зла представляв союз фашистських держав – Німеччина, Японія та Італія.

А що з приводу Радянського Союзу? І ось тут найцікавіше. Ось що кажеться про нього – Радянський Союз держава сторони зла, у Другій світовій війні тимчасово приєднався до сторони добра. Радянський Союз належав до сторони зла, бо сповідував комуністичну ідеологію, а вона розглядається як ідеологія сторони зла. “Яяяяк!?!” Запитайте ви. “Та що ти за дурницю таку пишеш” подумає багато хто. Але, давайте спокійно у всьому розберемося.

“Радянський Союз держава сторони зла, у Другій світовій війні тимчасово приєднався до сторони добра”

Я розумію ваше подив і швидше за все обурення, я сам через це пройшов:). Як відомо, Україна після відокремлення від Радянського Союзу та проголошення незалежності, далеко не одразу струсила з себе пута комуністичної ідеології і як мінімум 10 років перебувала під сильним впливом комуністичних ідей та “совкової” культури. Я народився 1986 року у місті Дніпро, а як відомо Дніпро, Донецьк та Харків перебували під найбільшим впливом Росії. І звичайно ж я виріс і виховувався в ідеї, що Радянський Союз не те що брав участь, а він був взагалі основною і головною державою, яка перемогла фашизм і захистила весь світ, “а американці в основному відсиджувалися там у себе в Америці і зовсім трохи іноді допомагали зі зброєю”, а про інші країни нам якось ніхто особливо не говорив. До 2000 року інтернет не був особливо у широкому використанні у нас, тому складно було знайти джерела з іншим поглядом і точкою зору.

І ось я дізнаюся, що Радянський Союз не те що не був головним переможцем, а навіть до сторони добра тимчасово приєднався, а після Другої світової війни сторона добра і радянський союз знову відокремилися одна від одної як вода та масло. Благо, що лекції ми читали в основному для молоді і вони або, як і я, недовірливо дивувалася данній інформації, або просто крутили пальцем біля скроні. Але спілкуючись з людьми на цю тему я від різних людей чув один цікавий факт – Гітлер і Сталін разом планували захопити Європу, тобто вони не просто були разом і на одному боці, вони навіть разом планували зробити те, що зрештою в 1939 році почав робити Гітлер. Я не знаю всіх подробиць, але кажуть, що з якихось причин Гітлер сам почав захоплення Європи, хоча до цього разом зі Сталіним вони вже все обговорили і навіть поділили між собою території і домовилися кому що дістанеться. Ця інформація надала мені впевненості в ідеї, що Радянський Союз не був на боці добра, а просто тимчасово до неї приєднався. Ну це схоже на те, як два гопники домовилися разом пограбувати жертву, але раптово один із них зробив це сам, а потім ще й спробував пограбувати свого “напарника”.

“комунізм це ідеологія сторони зла”

Більше того, з ідеєю того, що комунізм це ідеологія сторони зла, мені з багатьох причин було легко погодитися. Ну, по-перше, я бачив практичний результат цієї ідеології – суспільство навколо мене. Повсюди крадіжки, обман, корупція показували всю суть цієї ідеології. Також історично відомо, що комуністична ідеологія холоднокровно знищила мільйони людських життів. Ну і якщо брати саму ідеологію, то вона повністю заперечувала існування Бога (моя мама розповідала що у них навіть предмет такий був – атеїзм), якщо якась ідеологія повністю заперечує існування Бога, то можна легко зрозуміти до якого боку, добра чи зла, вона відносится.

Але, не дивлячись на всі ці факти – те, що Сталін разом з Гітлером планували захоплення Європи, і те, що комунізм це явно ідеологія сторони зла, не дивлячись на це все ж таки залишався ось цей ореол хороброго і мужнього радянського солдата, який любить дітей, ніколи нікого не ображає, слід усім еталонам добра і захистив світ від фашизму. І ось на це питання – “як же хоробрий захисник всього святого міг бути стороною зла тільки тимчасово приєднався до сторони добра?”, на це питання я довго не міг дати впевненої відповіді. Не міг донедавна, а саме до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року о 5 годині ранку.

Цікаво те, що саме вторгнення несподівано вранці вже дуже сильно нагадувало аналогічне вторгнення фашистської Німеччини. Всі ви пам’ятаєте як з піною біля рота вся російська пропаганда кричали, що вони не нападатимуть. І хоча зрозуміло що всі хто потрібно, завдяки розвідці, знали про те, що буде напад, але самі росіяни прикладали всі сили щоб зробити все за підручником фашистської германії – напасти несподівано. Всі ви пам’ятаєте про планованому Гітлером бліц кріг, ну а про плановане захоплення за 3 дні напевно чули всі. Про гітлерівський хрест і путінську Z ви також швидше за все знаєте. Не буду проводити всіх паралелей між фашистами і рашистами, їх багато і в you tube ви можете знайти велику кількість відео, що розповідають про схожість між фашистами і рашистами.

“після Другої світової війни сторона добра і радянський союз знову відокремилися один від одного як вода та масло”

Ну добре, багато хто з вас скажуть “ну згодні, теперішня кремлівсько-путінська влада справді схожа на фашистів, але раніше!… У Радянському Союзі все було краще і т.д”. Як ми вже говорили вище, Радянський Союз мав ідеологію зла – комунізм, і по суті завжди був на боці зла, і лише тимчасово приєднався до сторони добра під час Другої світової війни. Щоб довести це нам треба подивитися на те, яким був Радянський Союз перед Другою світовою війною і яким він був відразу після неї. Ми вже розглянули яким був Радянський Союз до Другої світової війни – Сталін так само як і Гітлер хотів захопити територію Європи – це все явно вказує на належність стороні зла. А ось тепер перейдемо до дуже цікавої теми – яким був Радянський Союз одразу після Другої світової війни. Як ми вже говорили вище – після Другої світової війни сторона добра і радянський союз знову відокремилися один від одного як вода і масло. Давайте розглянемо чому ми можемо це стверджувати.

Нещодавно мені на очі попався дуже цікавий сайт communistcrimes.org, заснований Естонським інститутом історичної пам’яті. При чому тут Естонія? скажете ви, – це одна з багатьох жертв “визволення” Радянським Союзом. Те, що відбувалося в Естонії відбувалося рівно у всіх країнах, які Радянський Союз швидкими темпами почав “звільняти” відразу після Другої світової війни. Ви можете знайти дуже багато цікавої інформації на цьому сайті, для початку можете ознайомитися з електронною виставкою https://communistcrimes.org/ru/prishol-osvoboditelj на якій документально (з підкріпленням реальних фактів та документів) розповідається як же відбувалося ось це “звільнення ”. Якщо сказати коротко і по суті – “звільнення” це було таке ж захоплення як і фашистами просто з іншою назвою. Також там розповідається довга історія відчайдушної боротьби Естонії з “визволителями, що їх поневолювали” https://vastupanu.communistcrimes.org/ru/ . На цьому сайті також можете знайти документальну інформацію про дії “визволителів” у десятках інших країн https://communistcrimes.org/ru/countries. Таким чином ми бачимо істинність твердження що “Радянський Союз є державою сторони зла, у Другій світовій війні тимчасово приєднався до сторони добра і після неї вони знову розділилися як вода та масло”.

Я навів у приклад дані усього одного сайту, але якщо ви не полінуєтеся і пошукаєте в інтернеті інформацію на цю тему, то самі зможете знайти багато інформації, що підтверджує ці дані, і навіть якщо ви з Росії то на сьогоднішній день (Осінь 2022) на вас ще поки що не опустилася залізна завіса і у вас все ще є доступ до інтернету, щоб дізнатися правду. Тож не полінуйтеся бо на коні ваша свобода.

Висновок

Я назвав цю статтю “Правда про Росію, яку ви не знали”. Що ж ми нового дізналися? Те, що не було ніякої великої держави СРСР, яка звільнила світ від фашистів. Була не менш фашистська держава, яка також хотіла захопити країни Європи, але просто не встигла, але зайнялася цим захопленням відразу після Другої світової війни. Тому перемога добра буде не тоді коли знищать чи повалять режим Путіна, а тоді коли з розумів і душ людей повністю піде ідеологія комунізму та всі міфи про великий Радянський Союз. Бажаю всім, хто читає цю статтю – істинної свободи, істинного миру і істинної любові!

Summary
Правда про Росію, якої ви не знали
Article Name
Правда про Росію, якої ви не знали
Author
Publisher Name
© Learn to control yourself
Publisher Logo

Поділитися в соц мережах

6 thoughts on “Правда про Росію, якої ви не знали”

  1. Дякую автору за статтю! Не треба сприймати СРСР як абсолютне зло. Це наша історія і історія складніша, ніж чорне і біле. Так, є сторона добра, а є сторона зла. Атеїстичний комунізм звичайно має піти з наших мізків як концепція. Проте не все було погано в Союзі. Тому треба аналізувати плюси і мінуси, і вчитися.

  2. Другій світовій війні тимчасово приєднався до сторони добра і після неї вони знову розділилися як вода та масло” – дуже часто зустрічається в тексті….
    Для мене є питання як добро і зло могло “поєднатися” і в боротьбі з чим?

    1. Дякую Євген за зауваження, згоден з тим що дуже часто зустрічається однакова фраза, потрібно буде це виправити. З приводу вашого питання – воно дуже глибоке, може в майбутньому я напишу про це окрему статтю

  3. Цікава стаття, є над чим замислитися… Живучи під впливом пропаганди людям дуже важко побачити істину. Дуже шкода зараз тих російських людей, які сліпо вірять пропаганді і так і живуть все життя у тій “матриці” яку для них створили “великие русские лидеры”. Нехай якнайшвидче настане час коли у них всіх відкриються очі і вони побачать де істина і добро, а де пропаганда і зло.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top